Nasze realizacje

UWAGA - Miniaturki zdjęć można powiększać klikając w zdjęcie, a następnie przesuwać w dowolny obszar ekranu monitora. Można powiększyć kilka zdjęć w celach porównawczych. Dostępna jest też nawigacja po galerii zdjęć przyciskami strzałek. Nazwy mebli dostępne są po powiększeniu zdjęcia.

Highslide JS
BASIC Bazuje na rdzeniu wykonanym ze sprężyn bonellowych, obustronnie obłożonym płytami z pianki poliuretanowej o zwiększonej grubość. Dzięki takiej konstrukcji, materac zapewnia bardzo dobrą wentylację, dużą sprężystość i wysoką trwałość w umiarkowanej cenie.
Highslide JS
BASIC COCO Materac został wykonany w oparciu o sprężyny bonellowe, obustronnie obłożone płytami z pianki poliuretanowej, oraz jednostronnie warstwą maty kokosowej. Naturalne włókno kokosowe zapewnia odpowiedni mikroklimat, oraz cyrkulację powietrza na najwyższym poziomie.
Highslide JS
DUAL COCO W materacu zastosowano wkład ze sprężyn bonellowych, obustronnie obłożony połączeniem pianki poliuretanowej z matą kokosową. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co w połączeniu z włóknem klimatyzującym i podwyższoną twardością gwarantuje komfortowy sen.
Highslide JS
HARD COCO To materac z wkładem wykonanym ze sprężyn bonellowych, obustronnie zastosowanymi płytami z pianki poliuretanowej, oraz matami kokosowymi o zwiększonej grubości, które znacząco utwardzają materac. Materac zalecany dla osób o dużej masie ciała, zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza i bardzo wysoką trwałość.
Highslide JS
POCKET Rdzeń materaca stanowi 7 strefowy wkład wykonany ze sprężyn kieszeniowych, który został obustronnie obłożony profilowaną pianką poliuretanową. Taka konstrukcja sprawia, że materac łączy sprężystość i wysoką elastyczność punktową. Poprzeczne nacięcia powodują lepsze dopasowanie do kształtu ciała, oraz poprawiają wentylację.
Highslide JS
POCKET MEMORY Materac zbudowany w oparciu o rdzeń wykonany ze sprężyn kieszeniowych, obustronnie obłożony pianką poliuretanową, oraz jednostronnie pianką termoaktywną „Memory”. Połączenie wielostrefowego rdzenia z "leniwą" pianką zapewnia doskonałe podparcie ciała podczas snu, oraz wysoki komfort.
Highslide JS
ASIMMETRIC MEMORY To materac z wkładem wykonanym ze sprężyn kieszeniowych, który został obłożony warstwami pianki poliuretanowej o innej twardości na każdej ze stron. Takie rozwiązanie pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do własnych potrzeb, ponieważ materac charakteryzuje nieduża różnica twardości dwóch stron. W tym modelu zastosowaliśmy również piankę termoaktywną, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała delikatnie je otulając.
Highslide JS
ASIMMETRIC LATEKS To materac z 7 strefowym wkładem wykonanym ze sprężyn kieszeniowych, który został obłożony warstwami pianki poliuretanowej o innej twardości na każdej ze stron. Takie rozwiązanie pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do własnych potrzeb, ponieważ materac charakteryzuje nieduża różnica twardości dwóch stron. W tym modelu zastosowaliśmy również piankę lateksową, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i znacznie zwiększa komfort.
Highslide JS
HARD POCKET To 7strefowy materac kieszeniowy, obłożony obustronnie połączeniem pianki poliuretanowej z matą kokosową. Taka konstrukcja zwiększa twardość i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co w połączeniu z elastycznością sprężyn kieszeniowych, gwarantuje komfortowy sen.
Highslide JS
ELASTIC TOUCH Wkład materaca stanowi profilowany monoblok pianki wysokoelastycznej. System nacięć obu powierzchni powoduje bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz zapewnia 5 stref twardości materaca.
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Skontaktuj się z nami

Katalog sklepów